בלוג

טיפים לאלתור דמויות
מדריכי אימפרוביזציה

5 טיפים לאלתור דמויות מעולות

כדי להצליח לאלתר דמויות טובות באימפרוביזציה, נדרשת עבודת חקר פנימי וחיצוני מתמשכת וכמובן תרגול. על מנת לגרום לקהל שלכם להתחבר אליכם, מוטב שהדמויות שאתם משחקים תהיינה אותנטיות ומעוררות הזדהות.

בניית אנסמבל חזק באימפרוביזציה
מדריכי אימפרוביזציה

בניית אנסמבל חזק: אסטרטגיות ליצירת אנסמבל אלתורים מגובש ותומך, תוך התמקדות באמון, שיתוף פעולה ותקשורת יעילה בין חברי הצוות.

במאמר זה ריכזנו עבורכם כמה אסטרטגיות לבניית אנסמבל אילתורים חזק. נעסוק בטיפוח אמון ושיתוף פעולה ויצירת תקשורת יעילה בין חברי הצוות. על ידי יישום אסטרטגיות אלה, תוכלו ליצור הרכב מהודק, עם יצירתיות משותפת שיכול לספק חוויות אימפרוביזציה יוצאות דופן.

טכניקות אימפרוביזציה
מדריכי אימפרוביזציה

טכניקות אימפרוביזציה: סקירה של טכניקות בסיסיות שונות המשמשות בתיאטרון אימפרוביזציה, כמו "כן, וגם", משחק סטטוס, פיתוח דמויות, עבודת אובייקט ועוד.

הפעם, נחקור כמה טכניקות בסיס באימפרוביזציה שתוכלו לתרגל, כמו "כן, ו" המפורסם, משחק סטטוס, פיתוח דמויות, עבודת אובייקטים ועוד. על ידי הבנה ושימוש בטכניקות אלו, תוכלו לנצל את הפוטנציאל היצירתי שלכם ולקחת את האימפרוביזציה שלכם לקצה.

מבוא לתיאטרון אימפרוביזציה
מדריכי אימפרוביזציה

מבוא לתיאטרון אימפרוביזציה: מדריך למתחילים להבנת יסודות האימפרוביזציה, כולל היסטוריה, מושגי מפתח ויתרונות

במדריך זה למתחילים (ובכלל הבלוג שלנו) יספק לכם סקירה מקיפה של יסודות האימפרוביזציה, כולל היסטוריה, מושגי מפתח שכדאי לכם להכיר ויספר על היתרונות הרבים שיש לעולם האלתור להציע.

סדנה לחברה וארגון
טיפים

סדנאות לחברות – שדרוג אמיתי לצוות מנצח מקשיב ומשוחרר

באמצעות סדרה של תרגילי אימפרוביזציה מהנים ואינטראקטיביים שאנחנו בוחרות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי החברה, העובדים לומדים כיצד לתקשר בצורה יעילה יותר, להיפתח ולשתף פעולה עם החברים לעבודה באופן המטפח יצירתיות וחדשנות.

הומור בעבודה
טיפים

הומור בעבודה – המלצות למנהלות משאבי אנוש

ברוב המקרים מנהל או מנהלת יחששו להכניס הומור למשרד פן תתחיל התנהגות מדרדרת סטנדרטים ותפזר את הריכוז של הצוות.
אבל אנחנו, וגם מאות המחקרים שנעשו בנושא, טוענות אחרת.
הומור הוא מרכיב חיוני לצוות השואף להצליח.

הרצאה דכאון אחרי לידה
השראה

למה יש לי הרצאה בנושא דכאון אחרי לידה?

על החיים הנפלאים שהיו לי לפני, על תהליך האבל על חיי הקודמים שחוויתי במשך כל שלוש שנות הדכאון שלי, על ההשלמה והיציאה מהדכאון והעשייה שבאה בעקבותיו.

נשים מאלתרות
השראה

האישה כמאלתרת

בתכל'ס כשאנחנו מסתכלים על היומיום שלנו, אנחנו לא מפסיקים לאלתר, זה פוגש אותנו בכל מקום: בעבודה, בבית, עם הילדים איפה לא? אבל לדעתי יש יצור חי אחד שמאלתר יותר מכולם.. האישה.

סדנאות לארגונים וחברות
טיפים

סדנאות לארגונים- הדבר החם הבא

מדובר בסדנאות קלילות (אורכן כשעה) המורכבות ממשחקים קצרים בהם כל החברי הצוות משתתפים. כל המשחקים מבוססים על טהרת טכניקת האלתור מה שבהכרח גורם לתופעות הבאות: השתטות, חזרה לילדות, מחיקת השיפוטיות ופרצי יצירתיות בלתי נשלטים.