בלוג

סדנא לילדים
השראה

סדנאות לילדים

היום נספר לכם על הסדנאות שלנו לילדים. סדנאות אימפרוביזציה לילדים, חווית כיפית, מלמדת ומעוררת השראה שתשאיר אותם עם חיוך גדול ואנרגיית שיא.

סדנא או סדנה
טיפים

סדנה או סדנא – זאת השאלה

התשובה היא סדנה. זה קודם כל תשובה מהירה על חשבון הבית.

רגע אז איך כותבים? ומה נכון? "סדנה" או "סדנא"? בואו נעשה קצת סדר בדברים:

בעברית התקנית, הכיתוב הנכון הוא "סדנה" עם ה' בסוף. למה? כי ככה החליטו חכמינו באקדמיה ללשון העברית.

סדנאות צחוק
השראה

סדנת צחוק – אילתורים קטעים וסחתיינים שיעשו לכם גוד טיים עם ערך מוסף

צחוק מתואר לעיתים קרובות כתרופה הטובה ביותר, ואכן, הוא יכול להוות מרפא לנפש ולגוף. אך לעיתים, בשגרת החיים העמוסה והמלחיצה, קשה למצוא את הזמן או הסיבה לצחוק. היום יום הצפוף והמתוח, השגרה והלו"זים הבלתי נגמרים, הרצון לעמוד במטרות וביעדים המקצועיים, כל אלה גורמים לנו לפעמים לשכוח מהאפשרות לצחוק. אבל צחוק אמיתי.
בדיוק בשביל זה נועדה סדנת צחוק

אימפרוביזציה במלחמה
השראה

דווקא עכשיו

כמה היינו רוצות שהכל יעצור מלכת כי באמת לא ברור איך העולם ממשיך להתקיים אחרי כל זה, איך השמש זורחת והציפורים מצייצות והעולם פשוט כמנהגו נוהג. והשיתוק שאפף את כולנו בהתחלה לאט לאט מתחיל להתפוגג,לא כי אנחנו רוצות אלא כי אין ברירה. הילדים רעבים וצריך להכין להם צהרים ולעשות כביסה וללכת לעבודה.

טיפים לאלתור דמויות
מדריכי אימפרוביזציה

5 טיפים לאלתור דמויות מעולות

כדי להצליח לאלתר דמויות טובות באימפרוביזציה, נדרשת עבודת חקר פנימי וחיצוני מתמשכת וכמובן תרגול. על מנת לגרום לקהל שלכם להתחבר אליכם, מוטב שהדמויות שאתם משחקים תהיינה אותנטיות ומעוררות הזדהות.

בניית אנסמבל חזק באימפרוביזציה
מדריכי אימפרוביזציה

בניית אנסמבל חזק: אסטרטגיות ליצירת אנסמבל אלתורים מגובש ותומך, תוך התמקדות באמון, שיתוף פעולה ותקשורת יעילה בין חברי הצוות.

במאמר זה ריכזנו עבורכם כמה אסטרטגיות לבניית אנסמבל אילתורים חזק. נעסוק בטיפוח אמון ושיתוף פעולה ויצירת תקשורת יעילה בין חברי הצוות. על ידי יישום אסטרטגיות אלה, תוכלו ליצור הרכב מהודק, עם יצירתיות משותפת שיכול לספק חוויות אימפרוביזציה יוצאות דופן.

טכניקות אימפרוביזציה
מדריכי אימפרוביזציה

טכניקות אימפרוביזציה: סקירה של טכניקות בסיסיות שונות המשמשות בתיאטרון אימפרוביזציה, כמו "כן, וגם", משחק סטטוס, פיתוח דמויות, עבודת אובייקט ועוד.

הפעם, נחקור כמה טכניקות בסיס באימפרוביזציה שתוכלו לתרגל, כמו "כן, ו" המפורסם, משחק סטטוס, פיתוח דמויות, עבודת אובייקטים ועוד. על ידי הבנה ושימוש בטכניקות אלו, תוכלו לנצל את הפוטנציאל היצירתי שלכם ולקחת את האימפרוביזציה שלכם לקצה.

מבוא לתיאטרון אימפרוביזציה
מדריכי אימפרוביזציה

מבוא לתיאטרון אימפרוביזציה: מדריך למתחילים להבנת יסודות האימפרוביזציה, כולל היסטוריה, מושגי מפתח ויתרונות

במדריך זה למתחילים (ובכלל הבלוג שלנו) יספק לכם סקירה מקיפה של יסודות האימפרוביזציה, כולל היסטוריה, מושגי מפתח שכדאי לכם להכיר ויספר על היתרונות הרבים שיש לעולם האלתור להציע.

סדנה לחברה וארגון
טיפים

סדנאות לחברות – שדרוג אמיתי לצוות מנצח מקשיב ומשוחרר

באמצעות סדרה של תרגילי אימפרוביזציה מהנים ואינטראקטיביים שאנחנו בוחרות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי החברה, העובדים לומדים כיצד לתקשר בצורה יעילה יותר, להיפתח ולשתף פעולה עם החברים לעבודה באופן המטפח יצירתיות וחדשנות.

הומור בעבודה
טיפים

הומור בעבודה – המלצות למנהלות משאבי אנוש

ברוב המקרים מנהל או מנהלת יחששו להכניס הומור למשרד פן תתחיל התנהגות מדרדרת סטנדרטים ותפזר את הריכוז של הצוות.
אבל אנחנו, וגם מאות המחקרים שנעשו בנושא, טוענות אחרת.
הומור הוא מרכיב חיוני לצוות השואף להצליח.