בלוג

סדנאות לנוער לחץ חברתי
ילדים ונוער

מדוע אימפרוביזציה היא הכלי המושלם לטיפול בלחץ חברתי בקרב בני נוער?

תופעת הלחץ החברתי, היא תופעה מוכרת ומטרידה אשר מעלה סכנות רבות ומכריחה את ההורים להיות דרוכים ולשים לב טוב שהילדים לא נקלעים לצרה. במאמר זה, נסביר מדוע סדנאות לנוער יכולות להוות כלי אפקטיבי ויעיל מאוד לטיפול בתופעה.

מקשיבה בעזרת משחקי אלתור
טיפים

אימפרו במשרד: 3 תרגילים מנצחים לחידוד יכולות ההקשבה של העובדים

לעיתים כשאדם מדבר אתנו ואנחנו באמצע משימות היום יום בעבודה, אנחנו נוטים לבצע השלמה למשפטים שהוא אומר, ותוך כדי חושבים על אלף דברים אחרים ורק מחכים שהוא יסיים עם הדברים שלו. כמה תרגילים מעולם האלתור יעזרו לנו לחדד את ההקשבה

סדנת אימפרו לשדרוג שירות הלקוחות
טיפים

3 חוקי אימפרו שישדרגו את שירות הלקוחות שלכם

המשותף בין שירות לקוחות לאימפרוביזציה, הוא ששניהם עוסקים בתקשורת בין אנשים, לשניהם יש השפעה מידית על ה"כאן ועכשיו". שניהם דורשים את היכולת להשתנות, לקבל החלטות מהר, להגיב מהר ולמצוא כל הזמן דרכים יצירתיות לפתור סיטואציות. וזו גם הסיבה שסדנאות אלתור לעובדים, אנשי צוות, חברות, ארגונים, אנשי חינוך ועוד, הפכו כל כך פופולאריות בשנים האחרונות.

משחקים בזום - מופע אימפרוביזציה בזום
טיפים

7 זום – 7 משחקי אימפרוביזציה מגניבים לזום

היקום בעצם הכריח אותנו לאלתר את עצמנו לדעת ולמצוא חלופות לאיזורים הנוחים ולהרגלים שלנו. הסדנאות שלנו עברו לזום ועם המון קשיים בהתחלה, הצלחנו מפעם לפעם למצוא את הדרכים שלנו להפיק מהפלטפורמה הזאת את המירב. אז לפניכם משחקי אלתור מגניבים ושימושיים ששיחקנו השנה בסדנאות.

מסיבת רווקות - מחזיקות ידיים
השראה

מה עושים במסיבת רווקות? אימפרו!

החברה הכי טובה שלך עומדת להתחתן ואת רוצה לארגן לה מסיבת רווקות יחודית ,מקורית ובלתי נשכחת.
איך תעשי את זה? איך תצליחי לגבש אווירה נעימה בקבוצה של בנות שרוב הסיכויים לא מכירות אחת את השנייה? מה עושים במסיבת רווקות בכלל?

סדנת השלמה למופע גיבורים ברשת
ילדים ונוער

מה הקשר בין התנהגויות סיכון בקרב ילדים ובני נוער לאלתור?

כשאנחנו מדברים על התנהגויות סיכון בקרב ילדים ובני נוער אנחנו ישר מדמיינים בראש הרצאות נו-נו-נו, מישהו חשוב מאוד (שאנחנו חס וחלילה לא מפקפקות בידע ובכח שלהם) שמגיע ואומר לתלמידים כמה זה נורא ומסוכן ואסור

סדנת אילתור וכיף משפחתית
טיפים

רעיונות ליום הולדת למבוגרים

יום ההולדת ה 60 של אמא מתקרב? סבא וסבתא חוגגים חתונת כסף ממש אוטוטו? ואולי זאת הבת מצווה של הילדה שרצית לציין באופן מצומצם עם המשפחה?
הנה כמה רעיונות ליום הולדת למבוגרים או ציון כל אירוע משפחתי אחר.