שמש - מופעים וסדנאות בהתאמה אישית

שמרו על קשר

רעות וטל עובדות
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

0547855739

מייל: [email protected]

ביקרתם כבר בבלוג שלנו ?

סדנאות לנוער לחץ חברתי

מדוע אימפרוביזציה היא הכלי המושלם לטיפול בלחץ חברתי בקרב בני נוער?

תופעת הלחץ החברתי, היא תופעה מוכרת ומטרידה אשר מעלה סכנות רבות ומכריחה את ההורים להיות דרוכים ולשים לב טוב שהילדים לא נקלעים לצרה. במאמר זה, נסביר מדוע סדנאות לנוער יכולות להוות כלי אפקטיבי ויעיל מאוד לטיפול בתופעה.

קרא עוד »
מקשיבה בעזרת משחקי אלתור

אימפרו במשרד: 3 תרגילים מנצחים לחידוד יכולות ההקשבה של העובדים

לעיתים כשאדם מדבר אתנו ואנחנו באמצע משימות היום יום בעבודה, אנחנו נוטים לבצע השלמה למשפטים שהוא אומר, ותוך כדי חושבים על אלף דברים אחרים ורק מחכים שהוא יסיים עם הדברים שלו. כמה תרגילים מעולם האלתור יעזרו לנו לחדד את ההקשבה

קרא עוד »
סדנת אימפרו לשדרוג שירות הלקוחות

3 חוקי אימפרו שישדרגו את שירות הלקוחות שלכם

המשותף בין שירות לקוחות לאימפרוביזציה, הוא ששניהם עוסקים בתקשורת בין אנשים, לשניהם יש השפעה מידית על ה"כאן ועכשיו". שניהם דורשים את היכולת להשתנות, לקבל החלטות מהר, להגיב מהר ולמצוא כל הזמן דרכים יצירתיות לפתור סיטואציות. וזו גם הסיבה שסדנאות אלתור לעובדים, אנשי צוות, חברות, ארגונים, אנשי חינוך ועוד, הפכו כל כך פופולאריות בשנים האחרונות.

קרא עוד »
משחקים בזום - מופע אימפרוביזציה בזום

7 זום – 7 משחקי אימפרוביזציה מגניבים לזום

היקום בעצם הכריח אותנו לאלתר את עצמנו לדעת ולמצוא חלופות לאיזורים הנוחים ולהרגלים שלנו. הסדנאות שלנו עברו לזום ועם המון קשיים בהתחלה, הצלחנו מפעם לפעם למצוא את הדרכים שלנו להפיק מהפלטפורמה הזאת את המירב. אז לפניכם משחקי אלתור מגניבים ושימושיים ששיחקנו השנה בסדנאות.

קרא עוד »