שמש - מופעים וסדנאות בהתאמה אישית

שמרו על קשר

רעות וטל עובדות
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

0547855739 | 0523883133

מייל: [email protected]

ביקרתם כבר בבלוג שלנו ?

אימפרוביזציה במלחמה

דווקא עכשיו

אולי צמד המילים הכי מעצבנות בתקופה הזו, גם 'בתקופה הזו' זה צמד בלתי נסבל אבל אין מהלעשות זו באמת התקופה הזו. ויש מעין תחושה של

קרא עוד »
טיפים לאלתור דמויות

5 טיפים לאלתור דמויות מעולות

כדי להצליח לאלתר דמויות טובות באימפרוביזציה, נדרשת עבודת חקר פנימי וחיצוני מתמשכת וכמובן תרגול. על מנת לגרום לקהל שלכם להתחבר אליכם, מוטב שהדמויות שאתם משחקים תהיינה אותנטיות ומעוררות הזדהות.

קרא עוד »
בניית אנסמבל חזק באימפרוביזציה

בניית אנסמבל חזק: אסטרטגיות ליצירת אנסמבל אלתורים מגובש ותומך, תוך התמקדות באמון, שיתוף פעולה ותקשורת יעילה בין חברי הצוות.

במאמר זה ריכזנו עבורכם כמה אסטרטגיות לבניית אנסמבל אילתורים חזק. נעסוק בטיפוח אמון ושיתוף פעולה ויצירת תקשורת יעילה בין חברי הצוות. על ידי יישום אסטרטגיות אלה, תוכלו ליצור הרכב מהודק, עם יצירתיות משותפת שיכול לספק חוויות אימפרוביזציה יוצאות דופן.

קרא עוד »
טכניקות אימפרוביזציה

טכניקות אימפרוביזציה: סקירה של טכניקות בסיסיות שונות המשמשות בתיאטרון אימפרוביזציה, כמו "כן, וגם", משחק סטטוס, פיתוח דמויות, עבודת אובייקט ועוד.

הפעם, נחקור כמה טכניקות בסיס באימפרוביזציה שתוכלו לתרגל, כמו "כן, ו" המפורסם, משחק סטטוס, פיתוח דמויות, עבודת אובייקטים ועוד. על ידי הבנה ושימוש בטכניקות אלו, תוכלו לנצל את הפוטנציאל היצירתי שלכם ולקחת את האימפרוביזציה שלכם לקצה.

קרא עוד »
מבוא לתיאטרון אימפרוביזציה

מבוא לתיאטרון אימפרוביזציה: מדריך למתחילים להבנת יסודות האימפרוביזציה, כולל היסטוריה, מושגי מפתח ויתרונות

במדריך זה למתחילים (ובכלל הבלוג שלנו) יספק לכם סקירה מקיפה של יסודות האימפרוביזציה, כולל היסטוריה, מושגי מפתח שכדאי לכם להכיר ויספר על היתרונות הרבים שיש לעולם האלתור להציע.

קרא עוד »
סדנה לחברה וארגון

סדנאות לחברות – שדרוג אמיתי לצוות מנצח מקשיב ומשוחרר

באמצעות סדרה של תרגילי אימפרוביזציה מהנים ואינטראקטיביים שאנחנו בוחרות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי החברה, העובדים לומדים כיצד לתקשר בצורה יעילה יותר, להיפתח ולשתף פעולה עם החברים לעבודה באופן המטפח יצירתיות וחדשנות.

קרא עוד »