מערכון בהפתעה

אטרקציה לאירוע - מערכון בהפתעה

כשמחפשים אטרקציה לאירוע הרבה אנשים רוצים שהיא תהיה ייחודית, שונה ומקורית, כזו שאנשים עדיין לא ראו באף אירוע אחר.

דמיינו לכם את אירוע החלומות שלכם- חתונת כסף של ההורים או פרישה של המנכ"לית האהובה, כל האורחים ישובים, מחזיקים בידיהם כוסית ומביטים בעיניים נוצצות על בעלי השמחה אשר נושאים דברים.

פתאום, משום מקום, מתפרצות  שתי דמויות לאירוע, ובמשך כ-10 דקות קורעות את הקהל מצחוק במערכון המבוסס על החוגגים. המערכון יכלול פרטים ובדיחות אישיות וכמובן המון מחמאות לבעלי השמחה.

כבר ראיתם אטרקציה כזאת?

זאת, גבירותי ורבותיי אחת האטרקציות המיוחדות, המצחיקות והמשוגעות שיש. כולם כולל כולם יופתעו, יצחקו וידמעו ויצאו מהאירוע עם חוויה בלתי נשכחת.

עכשיו- תפסיקו לדמיין.

זאת חוויה שנוכל ליצור עבורכם בקלות, במסירות ובאהבה.

נגן וידאו אודות מערכון בהפתעה אטרקציה לאירוע תמונה לסרטון
מערכון בהזמנה אטרקציות לאירועים

מערכון בהפתעה - אז איך זה עובד ?

השחקנים והכותבים שלנו בעלי ניסיון רב של שנים ביצירת "מערכונים בהפתעה", כולם מקצוענים ומשתוקקים להזדמנות להפתיע לרגש ולספק לכם אטרקציה לאירוע שהקהל שלכם לא יפסיק לדבר עליה.

השחקנים שלנו ישוחחו אתכם, יערכו מחקר מקיף על בעלי השמחה, על משפטים אופייניים להם, על התחביבים שלהם, ועל מה כדאי לצחוק ועל מה פחות.

לאחר מכן, הכותבים שלנו ישבו לכתוב מערכון עם עלילה ודמויות מקוריות שנועדו במיוחד לאירוע שלכם.

השחקנים יערכו חזרות, ויגיעו מוכנים להפתיע את האורחים שלכם בענק.

המערכון שיוצג הינו חד פעמי ומקורי ונועד אך ורק עבור האירוע שלכם.

אירוע שלא יישכח.

מערכונים כתובים אטרקציה לאירוע
  • מצחיק בטירוף
  • מפתיע
  • ייחודי 
  • מרים את האווירה
  • כתיבה אינטיליגנטית וייעודית לאירוע
  • מתאים כאטרקציה לאירועים, כנסים, הרמות כוסית, ימי היערכות, השתלמויות ועוד.

מעניין אתכם לשמוע יותר ? מלאו פרטים וקבלו 10% הנחה

אטרקציה לאירוע - מערכון בהפתעה 

שאלות ותשובות

זה כמובן תלוי בבקשת הלקוח, אנחנו ממליצים על כ7-10 דקות. מצד אחד שיהיה מספיק מקום לביטוי, בדיחות פנימיות וכו' ומצד שני, שלא יהיה מייגע.

בדרך כלל ב"מערכון בהפתעה" מגיעים 2 שחקנים, אבל כמובן שזה תלוי בצורך ובבקשת הלקוחות. היו מקרים בהם שלחנו צוות של 4 שחקנים ושחקניות, שיבצעו 3 סצנות שונות. בקיצור, זה משתנה מאירוע לאירוע.

הצוות שלנו ייפגש אתכם ויאסוף מכם את המידע והדגשים, נדבר על הציפייה שלכם ונתכנן יחד אתכם את הכיוון. לאחר מכן, יתחיל שלב הכתיבה, במהלכו תהיו כמובן מעורבים, תקראו גרסאות של הטקסט ותוכלו לתת לנו הערות – מה אהבתם יותר, מה פחות ומה צריך לדייק לדעתכם. שלב השלישי הוא שלב הליהוק – נבחר עבורכם את השחקנים והשחקניות הטובים ביותר, שיתאימו בול למערכון שלכם.

והשלב הרביעי והאחרון – שלב הביצוע. השחקנים יגיעו אליכם לאירוע ויקרעו את כולם מצחוק במפתיע 🙂

עלות "מערכון בהפתעה" מורכבת מכתיבה, חזרות וביצוע והיא משתנה מאירוע לאירוע בהתאם לצרכים של כל לקוח, משך הכתיבה, כמות השחקנים ועוד. על זה כמובן נוכל לדבר בטלפון.