הרצאות

במיוחד בשבילך

הרצאות מעניינות ומרגשות

מצאנו הרצאות מעניינות, ייחודיות, מרגשות ומעוררות השראה אשר הולכות יד ביד עם ה"אני מאמין" שלנו: התגברות על כל מכשול בעזרת גישה חיובית. הרצאה באירוע או בכנס היא פעילות מרגשת, מלמדת ובעלת ערך עצום לקהל וניתן להתאים ולשלב אותה לאווירת המפגש. יחד נתאים לך את ההרצאה המדויקת לתוכן של האירוע שלך.

*ניתן להזמין את ההרצאות אונליין (Zoom)

*מחלקת ההרצאות שלנו נמצאת בשלבי פיתוח וצפויה להתרחב במהלך החודשים הקרובים.

המרצים שלנו

עדיאל פורטל היא אשת חינוך ואמא לילדים מיוחדים מעמק יזרעאל.
במבט הומוריסטי ושיח כנה, היא מזמינה אתכם אל המשחק מעורר ההשראה של חייה.

אורי עתיר ניסיון ככדורגלן מקצוען בליגת העל ובנבחרת ישראל, כמאמן במחלקות הנוער הטובות בישראל וכפרשן טלוויזיה בכיר. לאורך השנים הוא צבר עשרות סיפורים מרתקים מסקנות ותובנות חשובות, אותם עיבד להרצאה מעמיקה ומרגשת שמעניקה כלים לגישה מנצחת.

*ההרצאה בשיתוף Extra Time הרצאות ספורט

בלעדי לשמש – שילוב של הרצאה והצגה בנושא חשוב ומיוחד. אירוע תיאטרוני בנושא אימהות טרייה והאתגרים הטמונים בה

הרצאות השראה מעניינות ומרגשות

ההרצאות שלנו בבסיסן הן הרצאות השראה, הן נבחרות בקפידה והמטרה המרכזית המשותפת לכולן, היא לגרום לצופים לצאת מהן עם תובנות וכמובן – עם השראה.

הרצאה מעניינת וטובה, יכולה להניע אנשים קדימה, היא יכולה לתת לצופים חומר למחשבה, רוח של שינוי, אמונה, מוטיבציה, לרגש, לעורר אותם ואולי לשנות מעט את התפיסה איתה הגיעו קודם לכן.

חשוב לנו שהצופים יצאו מההרצאה ומשהו מהדברים יזוז אצלם, רק כך נוכל לוודא שיש ערך אמיתי להרצאה.

למי מתאימות ההרצאות?

ההרצאות שלנו יכולות להתאים לכנסים, אירועים, כהרצאות לצוותי עובדים ועובדות, חברות וארגונים המחפשים להעשיר את תוכן האירוע שלהם עם הרצאה מעניינת, מרגשת, מעוררת השראה ובעלת ערך אמיתי.

הרצאות מעניינות ייחודיות - סיפורים אישיים מרגשים

ההרצאות שלנו מבוססות על סיפורי החיים האמיתיים של המרצים, הם משתפים באומץ מעולמם המרתק, כל אחד ועולמו, אך אין זה אומר שההרצאות הן 'רק' סיפור וזה הכל. בכל הרצאה ישנם כלים מעשיים, טיפים והמון השראה כמובן.

סדנאות משלימות

להרצאות שלנו קיימות סדנאות ייעודיות להשלמת החוויה. לאחר הצפייה בהרצאה ניתן לשלב סדנה שמועברת על ידי מדריך או מדריכה שלנו ובכך לחדד את הכלים ולהעצים את חווית ההרצאה.

שמש מופעים וסדנאות - הרצאות מעניינות ומרגשות

מעניין אתכם לשמוע יותר ? מלאו פרטים וקבלו 10% הנחה